Co jeżeli zepsuje się twój Iphone

by Super User
Odsłony: 643

 

Dla wielu osób życie bez telefonu to koszmar. Zwłaszcza jeżeli to telefon posiadający logo nadgryzionego jabłka. Jeżeli po prostu Ci się zepsuje to możesz oddać go na gwarancję, gorzej jeżeli wiesz, że uszkodzenie nie obejmuje gwarancji, np. stłuczony ekran. W takim wypadku zostaje Ci serwis. W mieście Kraków serwis iphone znajdziemy np. na ulicy Karmelickiej 30 http://www.skylab-serwis.pl , który jest zdecydowanym liderem w tej branży.

 

Telefony do naprawy w serwisie krakowskim
Telefony iphone do naprawy w serwisie krakowskim

 

Oddaj swój telefon do serwisu Iphone w Krakowie

To o wiele lepsze rozwiązanie, niż odsyłanie telefonu do firmy Apple ( https://uke.gov.pl/files/?id_plik=21767 ). Powodów jest co najmniej kilka, a oto najważniejsze:

  • Usługi serwisów Iphone w Krakowie są zwykle tańsze niż to co zaproponuje Ci oficjalnie firma Apple.

  • Bardzo często również serwisy Iphone w Krakowie szybciej naprawią twój telefon. Czasem zdarzają się naprawy w mniej niż jeden dzień, dlatego jeżeli zależy Ci na czasie to warto z nich skorzystać.

 

 

Jedyną wadą korzystania z serwisów Iphone w Krakowie jest to, że możesz w ten sposób stracić gwarancję. Jednak jeżeli twój telefon już ją stracił, albo jest na granicy, to w takim przypadku nie masz się czym przejmować. Jednak jeżeli twój telefon upadł Ci drugiego dnia użytkowania, to ja wolałbym mieć jeszcze gwarancję na niego.

 

 

Osobiście polecam Ci korzystanie z serwisów Iphone w Krakowie to rozwiązanie zwykle szybkie i jednocześnie bardzo dobre.