Nowocześnie oznacza drogo?

by Super User
Odsłony: 605

 

Czy wybierając projekt domu nowoczesnego trzeba liczyć się z większymi wydatkami? Czy realizacja tych projektów ze strony www.e-domy.pl jest droższa niż domów w innym stylu?

 

Absolutni nie! Wszystko tak naprawdę zależy od konkretnego projektu domu nowoczesnego. Jednocześnie cena realizacji tych projektów jest bardzo często bardzo podobna jeżeli chodzi o cenę za metr kwadratowy, co domów w innym stylu. Jestem w stanie nawet zaryzykować stwierdzenie, że projekty domów nowoczesnych są tańsze. Uważam tak, ponieważ z reguły znacznie lepiej wykorzystują one przestrzeń w budynku dzięki czemu można wybudować dom o mniejszej powierzchni.

 

 

Rozwiązaniem bardzo popularnym w różnych projektach domów nowoczesnych jest mała kuchnia i przeniesienie jadalni do salonu. To rozwiązanie jednym się podoba, innym nie, jednak pozwala zaoszczędzić kilka metrów kwadratowych. A dodatkowo poruszanie się po kuchni jest znacznie prostsze, wszystko jest znacznie bliżej siebie.

 

Na cenę wpływa też to w jaki sposób chcesz wykończyć projekt nowoczesnego domu. To oczywiste, że jeżeli planujesz użyć tu droższych materiałów, to cena realizacji projektu wzrośnie.